Taneční škola Maestro | kurzy | výpis kurzů

*
*
*
*
*
*
*
maestro-captcha.jpg
*

* Povinné údaje

Pole Adresa vyplňujte pouze pokud jde o registraci do dětských kurzů a vaše trvalé bydliště je na Praze 4

6 Online / 4 In Maestro lekce s profesionálním tanečním lektorem

 • délka lekce 30 minut
 • Cena kurzu: 2400 Kč/6 lekcí
 • Lektor dle vlastního výběru
 • Místo konání:U Vás doma (Vaše ulice)
 • V rámci měnících se podmínek v době karantény jsme pro vás připravili balíček individuálních lekcí s profesionálním tanečním lektorem (instruktorem) s alternativní možností čerpání:

  6x Online lekce v délce 30 min (cena lekce: 400 Kč) nebo 4x „In Maestro“ = individuální lekce v TŠ Maestro v délce 45 min (cena lekce 600 Kč) za dodržení hygienických podmínek dle nařízení vlády – nošení roušky, bezkontaktní trénink (tj. nikoliv v páru) bez šaten – podmínky se mohou měnit dle aktuální situace.

  Postup pro objednání lekcí: Po objednání balíčku individuálních lekcí nám prosím zašlete na e-mail info@tsmaestro.cz preferovaný způsob výuky (Online nebo v TŠ), preferované časy a dny, případně jméno profesionálního lektora, pokud máte své konkrétní preference. Manažer TŠ nebo recepce s vámi bude komunikovat dny a časy individuálních lekcí, a zprostředkuje kontakt s tanečním lektorem. Vynasnažíme se maximálně vyjít vstříc, ale kapacitu zvoleného profesionálního lektora nemůžeme garantovat. Změna profesionálního lektora není důvodem pro vrácení kurzovného. Pokud jste již v kontaktu s vaším lektorem, můžete dny, časy a program komunikovat přímo s ním. Lekce mohou být zahájeny až po obdržení platby. Platbu prosíme převodem, platby na recepci Taneční školy jsou v současné době omezené.

  Informace k online lekcím: Individuální lekce online probíhá 30 minut + 10 minut je rezerva pro technická vyladění připojení. Pro připojení potřebujete počítač, tablet nebo stačí i mobil, a přístup k internetu. Lekce probíhají přes Google Meet, případně jinou preferovanou aplikaci, např. WhatsApp. Potřebujete jen kus prostoru kolem sebe, přístroj naklonit tak, aby na vás viděl i lektor, a lekce může začít
Registrovat (pro nové členy) *

* pokud jste již registrovaní v naší taneční škole, prosíme, přihlašte se