Taneční klub Maestro

*
*
*
*
*
*
*
maestro-captcha.jpg
*

* Povinné údaje

Pole Adresa vyplňujte pouze pokud jde o registraci do dětských kurzů a vaše trvalé bydliště je na Praze 4

Taneční klub Maestro

images/thumbnails/club.jpg, 131kB

O tanečním klubu Maestro

Soutěžní sekcí Taneční školy je sportovní taneční klub TK Maestro, zastřešený Českým svazem tanečního sportu (ČSTS). Taneční klub Maestro byl založen v roce 2002, zakladateli a hlavními trenéry jsou Eva a Petr Batuňkovi, trenéři a porotci I.třídy v tanečním sportu. Taneční klub sdružuje děti, juniory i dospělé. Pod odborným vedením manželů Bartuňkových vyroslo v řadách členů TK Maestro již několik mistrů České repubiky a úspěšných reprezentantů na mistrovství Evropy a světa. Počtem členů a soutěžními výsledky patří TK Maestro mezi nejúspěšnější taneční kluby v České republice.

Úspěchy v Tanečním klubu Maestro

Mistrovství ČR 2021
Mrázek Viktor Mrázek - Veronika Vykydalová - Dospělí STT 18.místo, U21 STT 7.místo
Tomáš Holý – Yulia Sorokolit - Dospělí LAT 22.-23.místo
Adam Havel - Anna Cihlářová - Dospělí LAT 25.-26.místo
Štěpán Pleyer - Veronika Krejčí - Dospělí STT 25.místo, LAT 40.místo, 10T 17.místo
Matyáš Jelínek - Leontina Jelínková - Dospělí STT 37.-39.místo, U21 STT 19.místo
Jan Vlk - Eliška Vlková - Dospělí STT 40.-41.místo, LAT 47.-48.místo, 10T 19.místo, U21 STT 13.místo, LAT 19.místo, 10T 12.místo
Jan Havíř - Barbora Mahenová - Dospělí STT 48.-50.místo
Jan Havíř - Kristýna Čermáková - Dospělí LAT 55.-56.místo
Petr Jirčík - Ioana Vasilache - Mládež LAT 35.-37.místo, U21 LAT 20.-22.místo
Šimon Jakubes - Anežka Jůzová - Mládež STT 43.místo, LAT 40.-41.místo
Zajíček Jan - Severinová Anna - JUN II STT 27.-28.místo, LAT 38.místo, 10T 30.místo
Makrlík Ondřej - Přibylová Barbora - JUN II STT 32.místo, LAT 40.-41.místo, 10T 32.-34.místo
Ondřej Hrazánek - Jasmina Jelínková - JUN I STT 4.místo, 10T 13.místo
Matyáš Račák - Aneta Klementová - JUN I STT 26.místo, LAT 28.místo, 10T 26.místo

Mistrovství ČR 2021 SOLO, DUO, Team
Adéla Fránková - OLO LAT Děti I+II 2.místo Sa, Cha
Tereza Zímová - SOLO LAT Junioři II 13-15.místo Sa, 13-14.místo Ch,Ru, 12.místo Ji
Victoria Lukander -SOLO LAT Junioři II 13-15.místo Sa, 13-14.místo Ch,Ru, 13-15.místo Ji
Monika Muchová - Adéla Fránková - DUO LAT Děti I+II 5.-6.místo Sa, 5.místo Ch, 4.místo Ru, 6.místo Ji
Linda Soukupová - Kristýna Jarošová - DUO LAT Děti I+II 5.-6.místo Sa, 6.-7.místo Ch, 6.místo Ru, 7.-8.místo Ji
Karolína Hummelová - Tereza Křečková - DUO LAT Junioři I+II 1.místo Sa,Ch,Ru, 2.místo Ji
Barbora Kratochvílová - Lucie Gonzálezová - DUO LAT Mládež 3.místo Sa,Ru,Ji 2.místo Ch
Tereza Zímová - Terezie Hanáčková - DUO LAT Mládež 7.-8.místo Sa, 8.místo Ch,Ru,Ji
Maestro A - L.Gonzálezová, T.Zímová, V.Lukander - Team LAT Mládež 4.místo
Meastro B - B.Kratochvílová, T.Křečková, K.Hummelová - Team LAT Mládež 5.místo

Mistrovství ČR 2020
Viktor Mrázek - Veronika Vykydalová - Dospělí STT 15.místo, U21 STT 7.místo
Adam Havel - Anna Cihlářová - Dospělí LAT 26.místo
Adam Klápa – Aneta Krásová - U21 STT 4.místo, Mládež STT 6.místo, 10T 5.místo
Tadeáš Krása – Štěpánka Hajníková - JUN II STT 7. místo, 10T 6.místo
Šimon Jakubes - Anežka Jůzová - Jun II 10T 25.místo
Makrlík Ondřej - Přibylová Barbora - Jun I 10T 22.místo
David Ratnikov - Sára Hendrychová - JUN I LAT 27.místo

Mistrovství ČR 2019
Adam Klápa – Aneta Krásová - Mládež STT 4.místo, Mládež 10T 6.místo, Mládež LAT 12.místo
Tadeáš Krása – Štěpánka Hajníková - JUN I STT 2.místo, JUN I 10T 3.místo, JUN II LAT 4.místo
Tomáš Holý – Charlotte Tomešová - Dospělí LAT 22.-23.místo
Fábera Tomáš - Yulia Sorokolit - Dospělí STT 26.místo, Dospělí 10T 11.místo
Žaloudek Michal - Daria Podshivalova - Dospělí STT 45-46.místo
Jakub Širc - Maria Nechayeva - Dospělí LAT 46-47.místo

DanceSport Europe Children European Grand Prix, Praha-Lucerna 2019
Tadeáš Krása – Štěpánka Hajníková - Junioři I STT 1.místo, II STT 5.místo, Junioři I LAT 2.místo, II LAT 8.místo
Matyáš Račák - Aneta Klementová, - Děti STT 8.místo, Děti LAT 7.místo
Marek Klepáč - Agáta Kovaříková - Děti STT 9.místo, Děti LAT 5.místo
Šimon Kubálek - Dana Vasilache - Děti LAT 6.místo
Jakub Severín - Ema Novotná - Děti LAT 8.-9.místo

DanceSport Europe Children European Grand Prix, Hradec Králové 2019
Tadeáš Krása – Štěpánka Hajníková - Junioři I STT 1.místo, II STT 5.místo, Junioři I LAT 1.místo
David Ratnikov - Sára Hendrychová - Junioři I STT 15.místo, Junioři I LAT 19.-20.místo

Mistrovství ČR 2018
Adam Klápa – Aneta Krásová - Mládež STT 4.místo, Mládež 10T 6.místo, Mládež LAT 17.místo
Tadeáš Krása – Štěpánka Hajníková - JUN I STT 5.místo, JUN I 10T 7.místo, JUN I LAT 10.místo
Tomáš Holý – Charlotte Tomešová - Dospělí LAT 28.místo
Adam Zankel - Lucie Černíková - Dospělí LAT 32-35.místo
Jakub Širc - Maria Nechayeva - Dospělí LAT 40-42.místo

DanceSport Europe Children European Grand Prix, Praha-Lucerna 2018
Tadeáš Krása – Štěpánka Hajníková - Junioři I STT 5.místo, Junioři I LAT 5.místo

DanceSport Europe Children European Grand Prix, Hradec Králové 2018
Tadeáš Krása – Štěpánka Hajníková - Junioři I STT 4.místo, Junioři I LAT 8.místo

TK Maestro na Mistrovství družstev - junioři
2019 - 6.místo v latinsko-amerických tancích
TK Maestro na Mistrovství družstev - dospělí
2019 - 10. a 13. místo v latinsko-amerických tancích
2017 - 7.místo v latinsko-amerických tancích
2015 - 1.místo v latinsko-amerických tancích, 4.místo ve standardních
2014 - 3.místo v latinsko-amerických tancích
2013 - 3.místo v latinsko-amerických tancích
2012 - 3 místo v latinsko-amerických tancích
2011 - 3 místo v latinsko-amerických tancích
2010 - 3.místo v latinsko-amerických tancích

Lukáš Bartuněk a Kateřina Hrstková
titul hvězdy roku ČSTS 2015 a 2016
4x finalisté mistrovství světa v ShowDance Latin 2012, 2013, 2015 a 2016
4x mistři ČR ShowDance Latin 2012, 2014, 2015 a 2016
Druzí vicemistři ČR v latinsko-amerických tancích 2013 - Dospělí
Odkaz na stránky páru: www.show-dance.cz
sponzorem tohoto páru je firma Image on Stage s.r.o.