Taneční škola Maestro | kurzy | výpis kurzů

*
*
*
*
*
*
*
maestro-captcha.jpg
*

* Povinné údaje

Pole Adresa vyplňujte pouze pokud jde o registraci do dětských kurzů a vaše trvalé bydliště je na Praze 4

Synchro Dance

Zbývá už jen 7 volných míst!

 • 2x týdně v úterý a ve čtvrtek od 17:00, délka lekcí 60 minut
 • Cena kurzu: 4500 Kč
 • Hlavní lektor: Romana Motlová
 • Zahájení: 1.2.2022, ukončení: 23.6.2022
 • Místo konání:TŠ Maestro (Na Strži 40, Praha 4) na malém sále
 • Synchro Dance je složkou soutěžního tance pro taneční dvojice (tančí spolu nejčastěji 2 dívky nebo skupina), jedná se o skupinu mírně pokročilí až pokročilí (zařazení do skupiny je možné po dohodě s hlavním trenérem). Přihlásit se lze i samostatně jako jednotlivec. Hlavní náplní je výuka latinsko-amerických tanců, pohybová průprava, jako doplněk další taneční styly. Výstupem je účast na soutěžích sólo (jednotlivců), synchro/duo (dvojic), od roku 2021 nově včetně MČR. Součástí semestru je Akademie - vystoupení všech nesoutěžních i soutěžních skupin TŠ/TK Maestro (pokud to epidemická situace dovolí).
  Účast je podmíněna členstvím v sportovním tanečním klubu TK Maestro.
  Členství v celkové výši 4500 Kč/pololetí se platí za období: únor - srpen (se splatností do 31.1.) a září – leden (se splatností do 30.9.).
  Členství zahrnuje: lekce Synchro Dance 2x týdně: úterý a čtvrtek, volné vstupy do tanečního studia pro individuální tréninky, volný vstup na vedený practice (simulace soutěží) dle rozvrhu, volný vstup na pohybovou průpravu (dle vypsaných seminářů - může být nepravidelně), slevy na individuálních lekcích pro členy TK Maestro, organizační zajištění soutěžní činnosti. Semináře Synchro Dance je možné po dohodě a souhlasem s trenéry a vedením TŠ kombinovat s dalšími semináři ( EDC+Rising Stars).

  Účet TK Maestro pro platby členských příspěvků: 221303187/0300

  Na každý jednotlivý vypsaný kurz/seminář pro členy TK Maestro v daném semestru je nutné se přihlásit prostřednictvím informačního systému na webu tsmaestro.

  Nevyučujeme v období státních svátků, oficiálních školních prázdnin, mimořádných potřeb taneční školy nebo mimořádných opatření vyhlášených státními institucemi. V případě vyhlášeného lockdownu nebo mimořádných opatření, týkajících se chodu taneční školy zajišťujeme náhradní výuku (prezenční nebo online formou) v náhradním rozvrhu.
  Prázdniny Praha 1-5: 7-13.3.2022
  Velikonoční prázdniny na čtvrtek 14. dubna 2022
  Pondělí Velikonoční: 18.4.


  Přihláškou do kurzu Maestro – taneční škola s.r.o. nebo skupiny TK Maestro, z.s. souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v přihlášce pro účely poskytnutí dohodnuté služby, informací o nabízených službách a zasílání informačních sdělení subjektu prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., a dále pro účely soutěží v tanečním sportu, grantů, požadovaných výkazů pro sportovní a státní organizace a instituce.
Registrovat (pro nové členy) *

* pokud jste již registrovaní v naší taneční škole, prosíme, přihlašte se