Taneční škola Maestro | kurzy | výpis kurzů

*
*
*
*
*
*
*
maestro-captcha.jpg
*

* Povinné údaje

Pole Adresa vyplňujte pouze pokud jde o registraci do dětských kurzů a vaše trvalé bydliště je na Praze 4

Solo Dance - 2.pol.

 • 2x týdně v úterý a ve čtvrtek od 17:00, délka lekcí 60 minut
 • Cena kurzu: 6000 Kč
 • Hlavní lektor: Kateřina Bartuněk Hrstková
 • Zahájení: 1.2.2024, ukončení: 11.6.2024
 • Místo konání:TŠ Maestro (Na Strži 40, Praha 4) na malém sále

více informací

 • Skupina Sólo Dance je složkou soutěžního tance a reprezentace sportovního tanečního klubu TK Maestro. Věkové složení: děti, junioři a mládež. Výuka zahrnuje všeobecnou pohybovou průpravu, základy i pokročilejší techniku latinsko-amerických tanců i dalších stylů - karibských tanců, tvorbu choreografií pro soutěžní činnost v kategoriích sólo/duo Latin/Caribbean. Soutěže v těchto disciplínách mají návaznosti na soutěžní systém SUT v kategoriích Hobby a Sport, zahrnující účast na MČR a možnost postupu na mezinárodní soutěže. Přijetí nových členů je po dohodě s hlavními trenéry. TK Maestro získalo v roce 2022 certifikát Vrcholové sportovní centrum mládeže SUT.

  Součástí semestru je Vánoční Akademie - vystoupení všech nesoutěžních i soutěžních skupin TŠ/TK Maestro.

  Účast ve skupině Sólo Dance je podmíněna členstvím v sportovním tanečním klubu TK Maestro. Členství v celkové výši 6000 Kč/pololetí se platí za období: září – leden (se splatností do 30.9.), únor - srpen (se splatností do 31.1.).

  Členství zahrnuje: lekce Sólo Dance 2x týdně: úterý a čtvrtek, volné vstupy do tanečního studia pro individuální tréninky, volný vstup na vedený practice (simulace soutěží) dle rozvrhu (středa od 19:00), volný vstup na pohybovou průpravu (dle vypsaných seminářů (pondělí od 16:30 - může být nepravidelně), slevy na individuálních lekcích pro členy TK Maestro, organizační zajištění soutěžní činnosti. Semináře Sólo Dance je možné po dohodě a souhlasem s trenéry a vedením TŠ kombinovat s dalšími semináři HobbyED LAT.

  Na každý jednotlivý vypsaný kurz/seminář pro členy TK Maestro v daném semestru je nutné se přihlásit prostřednictvím informačního systému na webu tsmaestro.

  Nevyučujeme v období státních svátků, oficiálních školních prázdnin (v tomto semestru čtvrtek 26.10.), mimořádných potřeb taneční školy nebo mimořádných opatření vyhlášených státními institucemi.

  Přihláškou do kurzu Maestro – taneční škola s.r.o. nebo skupiny TK Maestro, z.s. souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v přihlášce pro účely poskytnutí dohodnuté služby, informací o nabízených službách a zasílání informačních sdělení subjektu prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., a dále pro účely soutěží v tanečním sportu, grantů, požadovaných výkazů pro sportovní a státní organizace a instituce.
Registrovat (pro nové členy) *

* pokud jste již registrovaní v naší taneční škole, prosíme, přihlašte se