Taneční škola Maestro | kurzy | výběr kategorie

*
*
*
*
*
*
*
maestro-captcha.jpg
*

* Povinné údaje

Pole Adresa vyplňujte pouze pokud jde o registraci do dětských kurzů a vaše trvalé bydliště je na Praze 4

Taneční PRO-AM

/images/kurzy/kurzy-pro-jednotlivce-proam.jpg

Taneční PRO-AM

Pro-Am – tanec pro slečny a dámy s profesionálním tanečníkem nebo pro muže s profesionální tanečnicí Zábavný a účinný způsob, jak se zdokonalit v tanci s profesionálním tanečníkem.
Mimo kurzy (pouze pro dívky a dámy) vedeme rovněž individuální lekce s profesionálním tanečníkem/profesionální tanečnicí, a pořádáme další akce Pro-Am: Tančírny, Salsa Party, Soustředění v TŠ Maestro i mimo Prahu, Soutěže Pro-Am domácí i mezinárodní, MČR Pro-Am.
V každém věku lze začít a zažívat opravdovou radost z tance, a pro ty náročnější případně dosáhnout i výsledky v tanečních soutěžích.

více informací

Jsme první taneční škola, která v ČR začala rozvíjet výuku tance v systému Pro-Am, první kurzy a soutěž Pro-Am jsme uspořádali v roce 2009. Máme řadu zkušeností i ze zahraničí. Neváhejte, přijďte si udělat radost – naučíme tančit úplně každého.
Blíže o Pro-Am – viz www.pro-am.cz

Vyučuje se: samba, chacha, rumba, paso doble, jive, waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep, salsa

Zobrazit kurzy

Individuální (soukromé) taneční lekce

Individuální (soukromé) taneční lekce

Optimální a intenzivní způsob výuky pro jednotlivce s profesionálním tanečním lektorem dle individuální domluvy včetně vašich časových možností. Spolupracujeme se zkušenými lektory/instruktory - tanečníky nejvyšších výkonnostních tříd. Využíváme praktických zkušeností naší taneční školy v tomto oboru - výuka je výborně teoreticky i prakticky propracovaná, a fungující.

více informací

Můžete si vybrat jednu lekci na zkoušku nebo zvolit cenově zvýhodněný balíček 4 nebo 8 individuálních lekcí v TŠ Maestro. Bližší dotazy zašlete prostřednictvím e-mailu info@tsmaestro.cz. Manažer taneční školy s vámi probere vaše preference pro výuku – lektor, typ tanců, časové možnosti apod.

Délka jedné individuální lekce je 45 minut. Lekce probíhají v prostorách taneční školy Maestro (Na Strži 40, Praha 4). Lekce mohou být zahájeny až po obdržení platby.

Vyučuje se: samba, chacha, rumba, paso doble, jive, waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep, salsa a další společenské tance, svatební tanec na míru.

Zobrazit kurzy