Taneční škola Maestro | kurzy | výběr kategorie

*
*
*
*
*
*
*
maestro-captcha.jpg
*

* Povinné údaje

Pole Adresa vyplňujte pouze pokud jde o registraci do dětských kurzů a vaše trvalé bydliště je na Praze 4

Ladies Latin

/images/kurzy/kurzy-pro-jednotlivce-latindance.jpg

Ladies Latin

Kurzy latinsko-amerických tanců pro ženy bez tanečních partnerů.

více informací

Kurzy latinsko-amerických tanců pro ženy bez tanečních partnerů. V kurzu se tančí ve stylu "line dancing" (jako např. aerobik). Naučíte se základní prvky a variace latinsko-amerických tanců, nejen kroky, ale i pohybové principy pro vlastní tancování a zároveň využitelné případně i v páru. Kurz reprezentuje dynamická hudba, příjemný a zároveň i fyzicky náročnější pohyb a profesionální přístup lektorů z řad tanečníků nejvyšších výkonnostních tříd. Oblečení sportovní, obuv variabilní podle vašich zvyklostí (podpatek i tenisky) i když velkou výhodu má samozřejmě vždy specializovaná taneční obuv.

V kurzech pro mírně pokročilé se předpokládá aktivní znalost základních variací jednotlivých latinsko-amerických tanců. Kurz je určen pro ženy, které na základní znalosti chtějí navázat pokročilejší taneční technikou a nadstandardními variacemi.

V kurzech pro pokročilé klademe důraz na detailnější pohybové principy podle moderních trendů vývoje latinsko-amerických tanců ve světě.

Všechny pokračující kurzy zahrnují prémiovou lekci s profesionálními partnery.

Vyučuje se: samba, chacha, rumba, jive

Zobrazit kurzy

Taneční PRO-AM

Taneční PRO-AM

Pro-Am – tanec pro slečny a dámy s profesionálním tanečníkem nebo pro muže s profesionální tanečnicí Zábavný a účinný způsob, jak se zdokonalit v tanci s profesionálním tanečníkem.
Mimo kurzy (pouze pro dívky a dámy) vedeme rovněž individuální lekce s profesionálním tanečníkem/profesionální tanečnicí, a pořádáme další akce Pro-Am: Tančírny, Salsa Party, Soustředění v TŠ Maestro i mimo Prahu, Soutěže Pro-Am domácí i mezinárodní, MČR Pro-Am.
V každém věku lze začít a zažívat opravdovou radost z tance, a pro ty náročnější případně dosáhnout i výsledky v tanečních soutěžích.

více informací

Jsme první taneční škola, která v ČR začala rozvíjet výuku tance v systému Pro-Am, první kurzy a soutěž Pro-Am jsme uspořádali v roce 2009. Máme řadu zkušeností i ze zahraničí. Neváhejte, přijďte si udělat radost – naučíme tančit úplně každého.
Blíže o Pro-Am – viz www.pro-am.cz

Vyučuje se: samba, chacha, rumba, paso doble, jive, waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep, salsa

Zobrazit kurzy

PRO-AM Open class

PRO-AM Open class

Open class lekce s pokročilou taneční technikou pro naše PRO-AM dámy.

více informací

Zlepšete si svou techniku s nejlepšími lektory v oboru. Připravili jsme pro vás řadu Open class seminářů s našimi i mezinárodními lektory na standardní a latinsko-americké tance. Pokud to nebude uvedeno jinak, semináře budou probíhat v efektivním režimu, tj. v poměru 2 dámy na jednoho tanečního partnera.

Zobrazit kurzy