Taneční škola Maestro | kurzy | výpis kurzů

*
*
*
*
*
*
*
maestro-captcha.jpg
*

* Povinné údaje

Pole Adresa vyplňujte pouze pokud jde o registraci do dětských kurzů a vaše trvalé bydliště je na Praze 4

TK Maestro - Rising Stars

 • 2x týdně v pondělí a ve středu od 16:30, délka lekcí 60 minut
 • Cena kurzu: 4000 Kč
 • Hlavní lektoři: David Vejchar (v Po) a Romana Motlová (ve St)
 • Zahájení: 7.9.2020, ukončení: 21.1.2021
 • Místo konání:TŠ Maestro (Na Strži 40, Praha 4) na velkém sále
 • Kurz navazuje na předchozí ročník.
  Skupina Rising Stars je složkou soutěžního tance, účast je podmíněna členstvím v sportovním tanečním klubu TK Maestro. Členství v celkové výši 4000 Kč se platí pololetně za období: září – leden a únor – srpen. Členství zahrnuje: lekce Rising Stars 2x týdně: pondělí STT/středa LAT, volný vstup na pohybovou průpravu (dle vypsaného rozvrhu), volné vstupy do tanečního studia pro individuální tréninky, volný vstup na vedený practice (simulace soutěží) dle rozvrhu, slevy na individuálních lekcích pro členy TK Maestro, organizační zajištění soutěžní činnosti. Semináře Rising Stars je možné po dohodě a souhlasem s trenéry a vedením TŠ kombinovat s dalšími semináři (např. Synchro Dance nebo EDC). Součástí semestru je Akademie - vystoupení všech nesoutěžních i soutěžních skupin TŠ/TK Maestro.

  Účet TK Maestro pro platby členských příspěvků: 221303187/0300

  Na každý jednotlivý vypsaný kurz/seminář pro členy TK Maestro v daném semestru je nutné se přihlásit.

  Nevyučujeme v období státních svátků, oficiálních školních prázdnin, mimořádných potřeb taneční školy nebo mimořádných opatření vyhlášených státními institucemi.

  Přihláškou do kurzu Maestro – taneční škola s.r.o. nebo skupiny TK Maestro, z.s. souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v přihlášce pro účely poskytnutí dohodnuté služby, informací o nabízených službách a zasílání informačních sdělení subjektu prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., a dále pro účely soutěží v tanečním sportu, grantů, požadovaných výkazů pro sportovní a státní organizace a instituce.
Registrovat (pro nové členy) *

* pokud jste již registrovaní v naší taneční škole, prosíme, přihlašte se