Taneční škola Maestro | kurzy | výběr města

*
*
*
*
*
*
*
maestro-captcha.jpg
*

* Povinné údaje

Pole Adresa vyplňujte pouze pokud jde o registraci do dětských kurzů a vaše trvalé bydliště je na Praze 4

Individuální lekce Online

Individuální lekce Online

Nudíte se doma v karanténě? Máme pro Vás jedinečnou možnost interaktnivnívh online lekcí. Učit Vás bude jeden z našich profesionálních lektorů, kterého si vyberete a v který čas se Vám bude hodit.

více informací

Využíváme praktických zkušeností naší partnerské taneční školy v zahraničí, kde jsou online lekce za poměrně krátkou dobu výborně teoreticky i prakticky propracované, a fungují.

Po přihlášce do kurzu vás bude kontaktovat manažer – v současné době vedoucí virtuální recepce TŠ Maestro, a probere s vámi vaše preference pro výuku – lektor, typ tanců, časové možnosti apod. Lekce mohou být zahájeny až po obdržení platby.

Individuální lekce online probíhá 30 minut + 10 minut navíc pro technická vyladění připojení, tj. na každou lekci plánujeme celkem 40 min. Pro připojení potřebujete počítač, tablet nebo stačí i mobil, a přístup k internetu. Lekce probíhají přes Google Meet, případně jinou preferovanou aplikaci, např. WhatsApp. Vedoucí virtuální recepce vám vysvětlí, jak připojení realizovat.

Jediné co potřebujete je kus prostoru kolem sebe někde v obýváku nebo třeba v kuchyni, pak se jen přístroj nakloní tak, aby na vás viděl i lektor, a lekce může začít…

Pro více informací se prosím dotazujte prostřednictvím e-mailu info@tsmaestro.cz.

Zobrazit lekce