Taneční škola Maestro | kurzy | výběr kategorie

*
*
*
*
*
*
*

* Povinné údaje

Pole Adresa vyplňujte pouze pokud jde o registraci do dětských kurzů a vaše trvalé bydliště je na Praze 4

Taneční PRO-AM

/images/kurzy/kurzy-pro-jednotlivce-proam.jpg

Taneční PRO-AM

Pro-Am – tanec pro slečny a dámy s profesionálním tanečníkem nebo pro muže s profesionální tanečnicí Zábavný a účinný způsob, jak se zdokonalit v tanci s profesionálním tanečníkem.
Mimo kurzy (pouze pro dívky a dámy) vedeme rovněž individuální lekce s profesionálním tanečníkem/profesionální tanečnicí, a pořádáme další akce Pro-Am: Tančírny, Salsa Party, Soustředění v TŠ Maestro i mimo Prahu, Soutěže Pro-Am domácí i mezinárodní, MČR Pro-Am.
V každém věku lze začít a zažívat opravdovou radost z tance, a pro ty náročnější případně dosáhnout i výsledky v tanečních soutěžích.

více informací

Jsme první taneční škola, která v ČR začala rozvíjet výuku tance v systému Pro-Am, první kurzy a soutěž Pro-Am jsme uspořádali v roce 2009. Máme řadu zkušeností i ze zahraničí. Neváhejte, přijďte si udělat radost – naučíme tančit úplně každého.
Blíže o Pro-Am – viz www.pro-am.cz

Vyučuje se: samba, chacha, rumba, paso doble, jive, waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep, salsa

Zobrazit kurzy

Ladies Style

Ladies Style

Kurz pouze pro ženy, ve kterém se naučíte jak být na parketě svůdná a elegantní.

více informací

Na lekcích ladies style se učíte ladným tanečním pohybům, které Vám pomohou skvěle vypadat a úžasně se pohybovat nejen na parketě, ale i mimo něj. Osvojíte si ladnou chůzi, práci paží, boků, zádových svalů a mnohých dalších svalových skupin. Dále si nacvičíte jak správně vytvářet taneční pózy nebo jak vést průběh pohybu v těle, aby jste při tanci vypadali co nejlépe. Kurz probíhá bez partnerů pouze pod vedením ženské lektorky. Probírá se mnoho tanečních stylů od latinsko-amerických tanců, přes standardní až k flamencu či k baletu.

Zobrazit kurzy